Про нас

Rara – це ювелірні прикраси для дівчат, які не ховають свою індивідуальність. Бути дівчиною Rara означає любити і приймати себе і свій особливий погляд на світ. Ми створюємо унікальні каблучки, які легко комбінувати і неможливо сплутати з класичними прикрасами, тому що хочемо, щоб кожна дівчина відчувала в них себе такою ж унікальною. Rara - це спосіб знайти свій голос і розкрити свою красу.

Ми створюємо екологічні прикраси обмеженим тиражем, використовуючи тільки етично здобуті камені. У центрі всесвіту Rara - срібні каблучки 925 проби в відтінках чорного або білого срібла і золота. Складна архітектура їх вигинів і витончена текстура натхненні природою. Ми намагаємося зберегти дику красу напівкоштовного каміння і перлів в наших виробах, щоб вона продовжувала сяяти зсередини. Ми віримо, що кожен камінь наділений особливою енергією, і хочемо, щоб ювелірні комбінації наповнювали силою, співзвучною вашому внутрішньому «я». Дівчина Rara не боїться бути іншою і стояти на своєму.

Вона легко змінює настрій і носить прикраси, щоб розповісти про це на весь світ навколо. Наша місія - допомогти вам відчути себе сміливішою. Часом, сміливість - головний інгредієнт, необхідний, щоб відчути свою красу. Виберіть вашу каблучку або створіть комбінацію з декількох і перетворіть їх в маніфест. Ідіть назустріч мріям з високо піднятою головою в супроводі тихого сяйва прикрас Rara.